Podzimní setkání CB Velká Bystřice

Aktualizováno 29.08.2019

Na všeobecnou vědomost se dává, že podzimní velkobystřické setkání opět proběhne!

Kdy: 21.09.2019 od 10:00 hod.

Kde: hostinec U Žaludů, Velká Bystřice, ulice ČSA 93, https://mapy.cz/s/3qK3f.

Co: již delší dobu je poptávka po regionálním setkání CB-AMA, na kterém by jsme si osobně vyměnily přátelské pozdravy, zkušenosti, probrali nové trendy (DMR, SDR, ANT, QRN) a setkání U Žaludů ve Velké Bystřici je tomu odpovědí.

Proč právě zde: velkou výhodou Velké Bystřice je dostupný dojezd v rámci IDSOKu. Poloha nedaleko Olomouce s možností rozšíření budoucích setkání o burzu na přilehlém velkém venkovním prostoru. Hostinec U Žaludů leží ve velmi výhodné lokalitě na dojetí bez auta. Ovšem pokud musíte nutně autem, místo na parkování vám najdeme. Cesta autem z Olomouce trvá cca 15 minut.

Vlaková stanice Velká Bystřice je vzdálena od hostince cca 10 minut pěší chůze. Vystupuje se na 1. zastavení ve Velké Bystřici – od Olomouce je to celkově 2. zastávka.

Autobusová zastávka je 1 minutu přes silnici u hostince (z Olomouce jede autobus od podniku Campanula naproti poště u hlavního nádraží) Celkově jsou to 4 zastávky a vystoupíte na zastávce Velká Bystřice, Cukrovar (to je 1. zastávka ve Velké Bystřici).

Jízdenka pro dospělého člověka jak vlakem, tak autobusem, stojí 21 Kč, jedná se o pásma 71 a 75. Jízdné je možné kombinovat s “tramvajenkou” pro pásmo 71, pak je doplatek pouhých 9 Kč. POZOR: u dětí je lístek pro pásmo 71 nepřestupný!

Důležité organizační informace: občerstvení  je zajištěno tak, že se navaří pro přibližně 30 lidí ze 3 druhů jídel. Kdo dřív přijde, ten se stravuje 🙂 Není to vývařovna je to hospoda.

 Pokud nebudeme potřebovat hospodu pro sebe nemusíme platit nic, pokud bude potřeba hospodu “zabůkovat”, budeme něco platit. Pokud bude potřeba něco připojit na elektriku, budeme platit. V tom případě se musí nějaká kačka vybrat.

Salamandr V.B., Martin Ol., TOPAS Ol.